Wiemy, gdzie powstanie pierwszy w Polsce Vienna House R.evo

2020.02.26

W pierwszym kwartale 2021 roku otwarty zostanie w Katowicach pierwszy hotel Vienna House R.evo. Umowa najmu między Vienna House, inwestorem Pinewood Investment Management została podpisana w grudniu 2019 roku.

Podpisana została umowa na wynajem obiektu, położonego w katowickiej dzielnicy Śródmieście. Vienna House R.evo Katowice zaoferuje ponad 203 pokoje, w tym 145 pokoi dwuosobowych (z łóżkiem małżeńskim), 5 jednoosobowych, 50 apartamentów oraz 3 pokoje Family & Friends.

Głównym punktem obiektu jest lobby z recepcją, barem i strefą wypoczynku. W tym miejscu będzie można zjeść śniadanie, a także zorganizować tymczasowe miejsce pracy. Z kolei strefa Work & Play oferuje sporo przestrzeni dla decydentów, którą mogą wynająć na wyłączność na spotkania czy telekonferencje.

W katowickim R.evo funkcjonowała będzie również restauracja Canteen, gdzie to goście sami komponują śniadania w stylu bento, korzystając z szerokiej oferty zróżnicowanych składników. Vienna House R.evo to również przestrzeń biurowa dla czterech osób, w coworkingowej strefie Work & Play z biurkami.

Całość uzupełnia kino z 30 fotelami w podziemnej części hotelu, a także strefa fitness.

Vienna House R.evo Katowice powstaje w dawnym budynku biurowym na rogu Sokolskiej i Skargi, który obecnie przechodzi remont. Zakończenie prac i otwarcie hotelu nastąpić ma w marcu 2021 roku. Pracownia BWM Architekten odpowiada za wystrój wnętrz.

W Monachium powstanie drugi Vienna House R.evo, ale jego otwarcie zaplanowano na 2022 rok.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.