Światowy lider z Niemiec otwiera w Katowicach swoje drugie biuro w Polsce


2023.01.04
Autor: Bartosz Motorek
Kolejna międzynarodowa firma wybrała kompleks .KTW w centrum Katowic pod swoje nowe biuro. Grupa Vaillant z siedzibą w Remscheid w Niemczech otwiera swoje drugie biuro w Polsce.

W 2022 roku międzynarodowa firma Vaillant z siedzibą w Remscheid w Niemczech świętowała 30-lecie działalności na polskim rynku. Grupa zdecydowała się na rozbudowę działu IT oraz Data, Business Intelligence & Analytics otwierając nowe biuro w katowickim .KTW I, gdzie zajmie się wielkoskalowymi projektami cyfrowymi oraz optymalizacją wewnętrznych procesów biznesowych. Już teraz deklaruje chęć dalszego rozwoju w ramach biurowca .KTW II.

Grupa Vaillant to światowy lider na rynku grzewczym, który oferuje swoim klientom technologie do ogrzewania, chłodzenia i zaopatrywania w ciepłą wodę budynków. Polskie biuro sprzedaży firmy mieści się w Warszawie.

Nowa siedziba firmy w Katowicach ma powierzchnię 900 mkw. w biurowcu .KTW I, jednak w planach jest przeprowadzka do wieży .KTW II, gdzie zwiększy swoją przestrzeń biurową do 1 400 mkw.

Biurowiec .KTW II uzyskał pozwolenie na użytkowanie w lutym 2022 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.