Sii Polska w biurowcu .KTW I, obok którego powstaje ponad 100-metrowy wieżowiec

2020.02.12

Ku końcowi dobiega proces komercjalizacji biurowca .KTW I, zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie Spodka. Do grona najemców dołącza Sii Polska.

W czerwcu 2018 roku oddano do użytku biurowiec .KTW I, który stanowi pierwszą część katowickiej inwestycji TDJ Estate. Wśród najemców znajdują się takie firmy jak: Fujitsu Global Delivery Center, Teleperformance Poland, mBank, EY Polska, Gastromall Group, PubNub, City Handlowy oraz Świat Prasy.

Kolejnym najemcą biurowca została firma Sii Polska, która realizuje projekty dla wiodących krajowych i zagranicznych podmiotów, zajmując pozycję lidera usług IT i inżynierii w Polsce. Firma jest obecna w Katowicach od 2014 roku, kiedy to wprowadziła się do biura przy ulicy Słowackiego, a następnie zmieniając siedzibę na biurowiec Katowice Business Point.

W budynku .KTW I Sii Polska wynajęła łącznie prawie 3 000 mkw. powierzchni biurowej na dwóch kondygnacjach - poziom +3 i +4. Firma będzie miała możliwość ekspansji w ramach kompleksu. Pracownicy Sii Polska wprowadzą się do biurowca w III kwartale 2020 roku.

Proces najmu powierzchni w .KTW I przez Sii Polska wspierali przedstawiciele agencji doradczej Colliers International.

Równolegle trwa budowa wieżowca .KTW II, który oferuje prawie 42 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.