Przy Bytkowskiej w Katowicach powstanie osiedle grupy Murapol

2018.05.16

Grupa Murapol zakupiła nieruchomość o powierzchni prawie 0,9 ha przy ulicy Bytkowskiej w Katowicach. Koszt zakupu działki wyniósł ponad 4,5 mln zł netto.

Na zakupionej działce przy ulicy Bytkowskiej powstać ma nowa inwestycja grupy Murapol - Śląskie Ogrody, która zaoferuje 199 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej około 8 500 mkw. Deweloper wraz z nabyciem prawa własności do terenu, rozpoczął także sprzedaż lokali w tej inwestycji. W ofercie znajdują się kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe o zróżnicowanych metrażach od 25 do 62 mkw.

Przyszli mieszkańcy Śląskich Ogrodów będą mieli do dyspozycji również 202 miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej oraz wokół 6-kondygnacyjnego budynku. Mieszkania na piętrach będą posiadały balkony, zaś te na parterze tarasy.

Za projekt architektoniczny odpowiada Murapol Architects Drive Sp. z o.o., pracownia projektowa należąca do Grupy Abadon Real Estate. Budowa Śląskich Ogrodów rozpocznie się na przełomie czerwca i lipca br., a zakończy się w IV kwartale 2019 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.