Dwie oferty od Murapolu w Katowicach

2019.01.23

Ruszyła sprzedaż mieszkań w dwóch nowych katowickich osiedlach grupy Murapol - Dębowe Tarasy oraz Śląskie Ogrody.

Pierwszy etap osiedla Murapol Dębowe Tarasy, który powstanie u zbiegu ulic Baildona i Bożogrobców, oferuje 127 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej ponad 5 500 mkw. Murapol przystąpił również do komercjalizacji drugiego etapu osiedla Śląskie Ogrody przy ulicy Bytkowskiej. W ofercie znalazło się 230 mieszkań o łącznej powierzchni prawie 11 200 mkw.

W ofercie grupy Murapol znajdują się mieszkania o metrażach od 28 mkw. po czteropokojowe lokale o powierzchni 59 mkw., które powstaną w dwóch budynkach: 6- i 7- kondygnacyjnym. Budowa ruszyć ma na przełomie I i II kwartału br., a przekazywanie mieszkań nastąpi na przełomie II i III kwartału 2020 roku.

Murapol Dębowe Tarasy to osiedle zlokalizowane w centralnej części Katowic, w dzielnicy Dąb. Inwestycja powstawała w latach 2007 – 2014, Grupa Murapol kontynuuje budowę osiedla, realizując kolejny jego etap. Docelowo nowa faza projektu składała się będzie z 3 budynków o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 16 500., w których powstanie ponad 400 lokali mieszkalnych.

W II etapie osiedla Murapol Śląskie Ogrody wybudowane zostaną trzy budynki, które zaoferują łącznie 230 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 25 do 59 mkw. Miejsca parkingowe znajdą się zarówno w podziemnej hali garażowej - 71, jak i na stanowiskach naziemnych - 159.

Za projekt architektoniczny odpowiada Murapol Architects Drive Sp. z o.o. Budowa ruszyła wraz z końcem IV kwartału 2018 roku, a zakończenie zaplanowano na II kwartał 2020 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Murapol Śląskie Ogrody, Murapol Dębowe Tarasy, Murapol

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.