Murapol rozpoczyna realizację kolejnej inwestycji w Katowicach

2018.03.08

Na początku drugiego kwartału 2018 roku rozpocznie się budowa nowego osiedla grupy Murapol w Katowicach. Apartamenty Trzy Stawy to projekt mieszkaniowy, który powstanie u zbiegu ulic Granicznej i Pułaskiego.

Tuż przy Dolinie Trzech Stawów, powstanie inwestycja mieszkaniowa klasy premium - Murapol Apartamenty Trzy Stawy. W ramach kompleksu powstaną dwa 9-kondygnacyjne budynki o łącznej powierzchni użytkowej na poziomie około 10 800 mkw. Inwestycja oferuje 243 lokale mieszkalne oraz 296 miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej i dodatkowe 73 na terenie osiedla. Z myślą o właścicielach ekologicznych pojazdów, na zewnętrznych parkingach zaprojektowano punkty do ładowania samochodów elektrycznych.

W ofercie Murapol Apartamenty Trzy Stawy znajdują się kawalerki oraz mieszkania 2- i 3- pokojowe o zróżnicowanych metrażach od 27 do 62 mkw. Wszystkie mieszkania na piętrach będą posiadały przestronne balkony, a lokale na parterze ogródki. Teren osiedla zostanie zagospodarowany zielenią i elementami małej architektury, a dla najmłodszych zaprojektowano plac zabaw.

Według wstępnego harmonogramu, prace budowlane rozpoczną się na początku II kwartału 2018 roku, a przekazywanie mieszkań rozpocznie się w IV kwartale 2019 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Murapol Apartamenty Trzy Stawy, Murapol

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.