Mieszkania z widokiem na Dolinę Trzech Stawów w Katowicach. Okam prowadzi przedsprzedaż inwestycji Inspire


2022.10.24
Autor: Bartosz Motorek
OKAM Capital wybuduje kolejne mieszkania w ramach III etapu osiedla Inspire w katowickiej Dolinie Trzech Stawów. Deweloper podpisał już umowę z wykonawcą inwestycji i prowadzi przedsprzedaż.

Gotowe są dwa pierwsze budynki osiedla Inspire w Katowicach, które powstały w ramach I etapu inwestycji. Trwają prace budowlane budynku C z II fazy projektu oraz prowadzona jest przedsprzedaż mieszkań z etapu III. OKAM Capital podpisał właśnie umowę z generalnym wykonawcą budynku D.

Osiedle Inspire to inwestycja w katowickiej Dolinie Trzech Stawów, na działce przy ulicy Sikorskiego i docelowo składało się będzie z siedmiu budynków wielorodzinnych na około 450 mieszkań. W najnowszym, III etapie osiedla powstanie budynek D, w którym znajdzie się 68 mieszkań o metrażach od 27 do 147 mkw. Na parterze znajdzie się miejsce na dwa lokale komercyjne. Mieszkańcy III etapu inwestycji będą mieli bezpośredni widok na stawy lub/i wewnętrzny zielony dziedziniec.

Prace budowlane potrwają do II kwartału 2024 roku, a ich wykonawcą została firma Grimbud.

W I etapie osiedla Inspire powstało łącznie 110 mieszkań wwraz z reprezentacyjną recepcją oraz strefą mieszkańca, fitnessem i sauną. W II kwartale 2023 roku oddanych zostanie do użytku kolejnych 60 mieszkań.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.