Katowice: LKQ Europe powiększa swoje biuro w wieży .KTW i rozbuduje zespół do 250 osób


2022.07.21
Autor: Iwona Maślak
Amerykańska spółka, notowana na giełdzie NASDAQ, przedłużyła umowę najmu w wieży biurowej .KTW w centrum Katowic i powiększyła swoje dotychczasowe biuro. LKQ Europe będzie kontynuować rozwój swojego Centrum Innowacji i Usług na Śląsku.

Zatrudniająca około 26 000 pracowników w ponad 20 krajach na całym świecie, spółka LKQ Europe pozostanie na dłużej w kompleksie biurowym .KTW w centrum Katowic. Wiodący dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i przemysłowych w Europie, począwszy od 2023 roku spółka będzie kontynuować rozwój swojego Centrum Innowacji i Usług w wyższej wieży inwestycji należącej do TDJ Estate.

LKQ Europe obecny jest w Katowicach od sierpnia 2021 roku, a funkcjonujące w .KTW Centrum Innowacji i Usług to nowoczesny hub, który odpowiada za operacje administracyjne, rozwój cyfrowy i IT. Obecna powierzchnia wynosi 450 mkw., jednak od 2023 roku spółka ajmie na drugim i trzecim piętrze .KTW II powierzchnię pięć razy większą niż dotychczas.

Jestem przekonany, że LKQ Europe już jest częścią historii sukcesu tego miasta. Budynek .KTW był dla nas naturalnym wyborem – nie tylko ze względu na doskonałą lokalizację, lecz także jego oddziaływanie na środowisko. Do 2024 roku planujemy rozbudować nasz zespół do 250 osób, które będą wspierać biznes i naszych klientów w całej Europie. Szukamy najlepszych specjalistów, którym możemy zaoferować nowoczesną, służącą współpracy przestrzeń i międzynarodowe środowisko pracy
powiedział: Scott Bamber, Managing Director, Centrum Innowacji i Usług LKQ

W wyższej wieży kompleksu .KTW swoje biura będą miały także takie firmy jak: PwC Service Delivery Center, Ammega, Rise.pl oraz SD Worx.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.