Duża transakcja w Katowicach. UPC z czterema piętrami w wieży Global Office Park

2021.07.12

Kolejnym najemcą powstającego kompleksu Global Office Park w Katowicach została spółka UPC Polska. Jest to kolejna duża transakcja firmy Cavatina Holding.

Cavatina Holding podpisała umowę z UPC Polska, która jest liderem usług cyfrowych, oferująca internet oparty na światłowodzie, telewizję cyfrową, telefonię oraz usługi mobilne. Nowy najemca wprowadzi się do jednej z wież kompleksu Global Office Park w Katowicach.

Pracownicy firmy zajmą biura o powierzchni prawie 4 300 mkw. brutto, na X, XI, XII oraz XIII piętrze w budynku A1. Najemcę w trakcie procesu wyboru lokalizacji i negocjacji umowy najmu reprezentowała firma CBRE.

Global Office Park to kompleks mixed-use, który powstaje przy skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Dąbrówki. Inwestycja składa się z dwóch, 25-piętrowych wież biurowych o łącznej powierzchni 55 200 mkw. oraz wieży mieszkalnej z lokalami na wynajem od Resi Capital. Podstawą wszystkich trzech wieżowców będzie pięciokondygnacyjne podium z miejscem dla gastronomii, punktami usługowymi, sklepami.

Przestrzeń biurowa katowickiej inwestycji została skomercjalizowana w 50 proc. i zostanie oddana do użytku w II i III kwartale 2022 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.