Ruszyła budowa drugiego etapu katowickiego kompleksu biurowego

2013.10.11

Ruszyły prace budowlane nad drugim etapem katowickiego kompleksu biurowego A4 Business Park, który powstaje przy ulicy Francuskiej. Wykonawcą tej fazy projektu jest firma Remax Construct.

W ramach drugiego etapu inwestycji powstanie 10-kondygnacyjny obiekt, który dysponował będzie 9000 mkw. powierzchni najmu. Dla klientów biurowca przygotowany zostanie parking samochodowy na 560 miejsc. Oddanie do użytku zaplanowano na I kwartał 2014 roku. Generalnym wykonawcą drugiego etapu jest Remax Construct.

Cały kompleks A4 Business Park składał się będzie z trzech budynków biurowych o standardzie biur klasy A. Pierwszy budynek jest już na ukończeniu, a jego otwarcie zaplanowano na I kwartał 2014 roku. Całość budynku wynajęła firma IBM.

Inwestorem jest kielecki deweloper Echo Investment.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Mieszkaniec
    Gość
    2013-10-21 07:39:21
    Echo Inv. lubi torturować mieszkańców w pobliżu budowy. Nie zważają na godzinę pracy. Lubią od 6 rano podłubać młotem w skałach, nie ważne czy to środek tygodnia czy weekend. Nawet o 24 potrafią popracować. Później chwalą się, że inwestycja wcześniej skończona, że im się udało coś osiągnąć.. Tylko jakim kosztem? Za takie praktyki powinny być wielomilionowe kary! W końcu jest to miasto, ludzie chcą wyspać się przed pracą, odpocząć po ciężkim tygodniu...a nawet w niedziele nie mogą tego zrobić...

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.