Ruszyła budowa drugiego etapu katowickiego kompleksu biurowego


2013.10.11
Autor: Urbanity.pl
Ruszyły prace budowlane nad drugim etapem katowickiego kompleksu biurowego A4 Business Park, który powstaje przy ulicy Francuskiej. Wykonawcą tej fazy projektu jest firma Remax Construct.

W ramach drugiego etapu inwestycji powstanie 10-kondygnacyjny obiekt, który dysponował będzie 9000 mkw. powierzchni najmu. Dla klientów biurowca przygotowany zostanie parking samochodowy na 560 miejsc. Oddanie do użytku zaplanowano na I kwartał 2014 roku. Generalnym wykonawcą drugiego etapu jest Remax Construct.

Cały kompleks A4 Business Park składał się będzie z trzech budynków biurowych o standardzie biur klasy A. Pierwszy budynek jest już na ukończeniu, a jego otwarcie zaplanowano na I kwartał 2014 roku. Całość budynku wynajęła firma IBM.

Inwestorem jest kielecki deweloper Echo Investment.

Komentarze


  • Mieszkaniec
    Gość
    2013-10-21 07:39:21
    Echo Inv. lubi torturować mieszkańców w pobliżu budowy. Nie zważają na godzinę pracy. Lubią od 6 rano podłubać młotem w skałach, nie ważne czy to środek tygodnia czy weekend. Nawet o 24 potrafią popracować. Później chwalą się, że inwestycja wcześniej skończona, że im się udało coś osiągnąć.. Tylko jakim kosztem? Za takie praktyki powinny być wielomilionowe kary! W końcu jest to miasto, ludzie chcą wyspać się przed pracą, odpocząć po ciężkim tygodniu...a nawet w niedziele nie mogą tego zrobić...

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.