Poszerza się grono najemców Galerii Zdrój

2015.07.01

Przechodząca obecnie przebudowę wraz z modernizacją wnętrza Galeria Zdrój, powiększyła się o dwie nowe marki - H&M i Diverse. W pierwszym kwartale bieżącego roku zmodernizowany został również hipermarket Carrefour, główny najemca spożywczy w obiekcie.

Od początku 2015 roku, hipermarkety sieci Carrefour przechodzą modernizację i rekomercjalizację. W chwili obecnej trwają prace nad remodelingiem galerii w Rybniku, Grudziądzu oraz Jastrzębiu Zdrój.

Jastrzębska galeria podpisała właśnie dwie nowe umowy najmu. W budynku pojawi się pierwszy w mieście sklep odzieżowy marki H&M, który zajmie lokal o powierzchni ponad 1,6 tys. mkw. Z kolei Diverse otworzy swój lokal o powierzchni prawie 200 mkw. Metamorfozę przeszedł już główny operator spożywczy w galerii - hipermarket Carrefour.

Zakończenie modernizacji Galerii Zdrój zaplanowano na drugie półrocze 2015 roku. W ramach inwestycji prowadzony jest remodeling wnętrz, wymiana małej architektury oraz wprowadzenie spójnego systemu informacji wizualnej.

Centrum handlowe w Jastrzębiu Zdrój oferuje prawie 50 lokali handlowo-usługowych, wśród których znajdziemy m.in. salon Media Expert, Orsay, Takko, Camaieu, Big Star, Martes Sport, 4F, Empik, SMYK i 5-10-15

Właścicielem i zarządcą obiektu jest Carrefour Polska.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.