Jastrzębie-Zdrój kolejnym miastem z parkiem handlowym Karuzela


2021.06.09
Autor: Urbanity.pl
W nowym parku handlowym Karuzela w Jastrzębiu-Zdrój otwartych zostanie 15 sklepów i będzie to pierwszy nowoczesny tego typu obiekt. Ostatnie centrum handlowe otworzyło się w Jastrzębiu ponad 11 lat temu.

Karuzela nie zwalnia tempa i planuje kolejny Park Handlowy. Tym razem czas na Śląsku, a dokładnie w miejscowości Jastrzębie-Zdrój, gdzie ponad miesiąc temu firma Karuzela Holding zakupiła niezabudowaną nieruchomość o łącznej powierzchni około 3,8 ha.

Park Handlowy Karuzela w Jastrzębiu-Zdrój powstanie na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II oraz Broniewskiego i zaoferuje łącznie ponad 11 000 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia. W obiekcie otwartych zostanie 15 sklepów. Za projekt architektoniczny Karuzeli odpowiada Pracownia Projektowa Studio Projekt z Cieszyna.

Jastrzębie-Zdrój to niemal 90-cio tysięczne miasto jest interesujące ze względu na swoje położenie, bardzo wysoką siłę nabywczą (średnie wynagrodzenie stanowi 168% średniej krajowej!) i słabe nasycenie nowoczesnymi obiektami handlowymi.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.