Otwarcie największego parku handlowego w Białej Podlaskiej


2023.09.13
Autor: Piotr Maślak
30 sklepów popularnych marek, w tym kilka debiutów - tak prezentuje się oferta nowo otwartego kompleksu handlowego Karuzela Biała Podlaska. Największy tego typu obiekt w mieście, 13 września przywitał pierwszych klientów.

Karuzela Biała Podlaska to nowoczesny i największy kompleks handlowy w mieście, którego właścicielem jest Karuzela Holding i belgijski fundusz inwestycyjny Mitiska. Oficjalne otwarcie parku handlowego zlokalizowanego przy ulicy Sportowej 2 miało miejsce w środę, 13 września.

Popularne marki i debiuty


Nowy retail park w Białej Podlaskiej składa się z czterech budynków o łącznej powierzchni najmu wynoszącej blisko 19 000 metrów kwadratowych. Swoje sklepy ulokowało tutaj 30 popularnych marek z wejściem bezpośrednio z zewnętrznego parkingu samochodowego, w tym wiele nowych brandów, nieobecnych wcześniej w mieście i regionie.

Wśród sklepów, które zadebiutowały w mieście znajdują się takie marki jak: New Yorker, HalfPrice, Douglas, Apart, Home&You, Dealz, Action, Tedi czy Kakadu Zoo. Karuzela Biała Podlaska oferuje ponadto sklepy rozpoznawalnych marek o ugruntowanej pozycji na rynku, jak np.: Reserved, Sinsay, House, Cropp, CCC, Pepco, 4F, Media Expert, Martes Sport, Rossmann czy kaes.

Na terenie, na którym powstała Karuzela funkcjonował będzie także supermarket sieci Lidl w nowym koncepcie. Otwarty został już pełnowymiarowy sklep sieci Agata Meble o powierzchni 7 000 mkw. Do końca tego roku swoją inaugurację będzie miał także sklep Bricomarché.

Park handlowy oferuje kierowcom parking samochodowy na 930 miejsc postojowych.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.