W Szczyrku trwa budowa apartamentów w kameralnej inwestycji


2021.05.06
Autor: Urbanity.pl
W Szczyrku, w sąsiedztwie stacji Szczyrk Moutain Resort powstaje butikowa inwestycja apartamentowa w standardzie hotelowym.

Apartamenty XYZ to inwestycja apartamentowa zlokalizowana przy głównej ulicy Szczyrku - ulicy Salmopolskiej, w odległości 30 metrów od dolnej stacji kolei gondolowej Szczyrk Moutain Resort, prowadzącej na Halę Skrzyczeńską. Projekt architektoniczny powstał w pracowni WXCA.

Inwestycja oferuje 30 apartamentów, które sprzedawane są inwestorom indywidulanym, z opcją zarządzania najmem i wypłatą przychodów z wynajmu
w podziale 50/50. Apartamenty XYZ posiadają pełne zaplecze usługowe, w tym basen i restauracje.

Obiekt w Szczyrku podzielony został na trzy części - od ulicy znajdzie się budynek X, w którym mieściła się będzie restauracja apresski. Nieco głębiej cofnięty będzie budynek Y – You, to strefa nastawiona na odpoczynek i rodzinną atmosferę. Najbardziej oddalona od ulicy będzie część Z – Zen, z widokiem na zbocza góry, strefą relaksu i wyciszenia oraz sauną i basenem.

Metraże apartamentów wynoszą około 31-33 mkw. z pokojem dziennym z aneksem kuchennym, łazienką, wydzieloną sypialnią i balkonem lub tarasem. Sześć lokali ma dodatkowy pokój z łazienką w formie pokoju hotelowego. Wszystkie sprzedawane są z pełnym wykończeniem i wyposażeniem.

Budowa Apartamentów XYZ jest obecnie na etapie ukończenia drugiej kondygnacji w budynku Z. Inwestycja ma być gotowa w czerwcu 2022 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.