W Szczyrku otworzy się hotel Mercure z parkiem wodnym i częścią biznesową

2021.02.19

Hotel Orle Gniazdo Szczyrk przejdzie gruntowną rozbudowę i modernizację i po ponownym otwarciu będzie funkcjonował jako hotel Mercure Szczyrk Resort.

Podpisana została właśnie umowa franczyzy pomiędzy grupą Accor a spółką Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Szczyrk na prowadzenie hotelu Mercure Szczyrk Resort. Obecnie w Polsce działają dwadzieścia dwa obiekty należące do sieci Mercure, a cztery zostaną otwarte jeszcze w tym roku.

Na przełomie 2023/2024 roku do hoteli Mercure dołączy Hotel Orle Gniazdo Szczyrk, który znajduje się w sercu Beskidu Śląskiego. Po rozbudowie obiekt będzie funkcjonował jako Mercure Szczyrk Resort.

Nowa oferta przebudowanego hotelu w Szczyrku to 453 nowoczesnych i komfortowych pokoi, park wodny oraz centrum konferencyjne. Większość pokoi będzie miała południową ekspozycję i widok na panoramę gór Beskidu Śląskiego. Mercure Szczyrk Resort dysponował będzie dwiema restauracjami oraz trzema barami.

- Marka Mercure wzmacnia swoją pozycję w górskich miejscowościach wypoczynkowych Polski. Po Zakopanem, Krynicy, Karpaczu i Szklarskiej Porębie, przyszedł czas na Szczyrk, który stale przyciąga miłośników gór niezależnie od pory roku. Hotel Orle Gniazdo ma wspaniałe tradycje i piękną lokalizację, a poprzez dołączenie do rodziny Mercure będzie stanowić najciekawszą w regionie propozycję zarówno dla osób szukających miejsca na wypoczynek w sercu gór, jak i gości biznesowych czy organizatorów konferencji – przekonuje Jacek Stasikowski, Dyrektor ds. rozwoju sieci Accor.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • adsdsa
    Gość
    2021-02-21 12:52:32
    noo, takze tego, wyglada dobrze ale zupelnie ine wczytuje sie w okolice.. dramat

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.