Rumia z nowym osiedlem od Euro Styl. Inwestycja Widoki


2022.06.01
Autor: Iwona Maślak, Urbanity.pl
W Rumii powstaje kameralne osiedle z widokiem na zatokę i port w Gdyni. Ruszyła właśnie sprzedaż mieszkań w inwestycji Widoki.

Euro Styl z grupy Dom Development uruchomił sprzedaż mieszkań w swojej najnowszej inwestycji zlokalizowanej przy ulicy Wyżynnej, w dzielnicy Zagórze. Kameralny projekt w Rumii składa się z 92 lokali mieszkalnych w czterech trzypiętrowych budynkach.

W sprzedaży gdańskiego dewelopera znajdują się mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe, o zróżnicowanych metrażach od 39 do 87 mkw. Lokale na piętrach posiadały będą balkony, a właściciele mieszkań na parterze - prywatne ogródki. Lokale czteropokojowe od strony wschodniej będą dysponowały tarasami z widokiem na zatokę i port w Gdyni.

Miejsca parkingowe w inwestycji Widoki znajdą się w podziemnych halach garażowych, a część z nich będzie miała możliwość ładowania aut elektrycznych. Zaplanowano też 92 komórki lokatorskie oraz boksy na jednoślady. W części podziemnej budynków mieścić się będą ponadto wózkarnie. Na dachach pojawi się instalacja z paneli fotowoltaicznych, która obniży koszty energii w częściach wspólnych.

Widoki w Rumii zostaną oddane do użytku w IV kwartale 2024 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.