Ostatni etap osiedla Ostoja w Rumi


2021.06.01
Autor: Urbanity.pl
Ruszyła sprzedaż mieszkań, które powstaną w drugim etapie osiedla Ostoja w Rumi, 25 minut drogi od centrum Gdyni.

Osiedle Ostoja w Rumi to dwuetapowa inwestycja mieszkalna, której deweloperem jest Inpro. Firma właśnie uruchomiła sprzedaż kolejnej fazy projektu.

W II etapie osiedla wybudowanych zostanie 108 mieszkań w pięciu budynkach wielorodzinnych. Metraże lokali kształtują się od 40,84 do 93,53 mkw., do których przynależeć będą balkony lub przydomowe ogródki. Budynki wyposażone zostaną w windy, wózkarnie, rowerownie oraz piwnice.

Przyszli mieszkańcy osiedla będą mogli również korzystać ze specjalnych terenów rekreacyjnych, dwóch placów zabaw, a także wielofunkcyjnego boiska. Generalnym wykonawcą II etapu osiedla Ostoja jest spółka Inpro, natomiast projekt architektoniczny przygotowała pracownia MS 15 Architektura. Oddanie inwestycji w Rumi do użytku zaplanowano na koniec września 2022 roku.

Pierwszy etap osiedla przewiduje wybudowanie sześciu budynków obejmujących łącznie 138 mieszkań. Oddanie tej części inwestycji do użytku zaplanowano na 30 października 2021 roku.

Aktualnie w ofercie znajduje się 58 mieszkań tworzonych w ramach etapu I oraz 108 lokali powstających w ramach II etapu. Ceny kształtują się w przedziale od ok. 6 264,00 zł do ok.7 236,00 zł brutto za metr kwadratowy.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.