Gotowe mieszkania w Rumi. Kolejne budynki w budowie


2021.11.25
Autor: Urbanity.pl
Gotowe są pierwsze mieszkania w ramach Osiedla Ostoja w Rumi, którego deweloperem jest spółka Inpro. Przekazywanie kluczy rozpocznie się na początku grudnia.

Inpro zakończyło budowę i uzyskało pozwolenie na użytkowanie dla I etapu Osiedla Ostoja w Rumi. Klucze do nowych mieszkań zostaną przekazane właścicielom na początku grudnia.

Utworzone w ramach inwestycji w Rumi budynki A-E uzyskały już pozwolenie na użytkowanie. I etap osiedla to sześć budynków wielorodzinnych, w których znalazło się łącznie 138 mieszkań. W ramach tej fazy kompleksu powstały także dwie niezależne, naziemne hale garażowe z miejscami postojowymi.

W II etapie osiedla Ostoja powstanie kolejnych pięć budynków, w których zaplanowano 108 lokali o zróżnicowanych metrażach od 40,84 do 93,53 m2, a także 3 hale garażowe. Ta część kompleksu będzie gotowa pod koniec września 2022 roku.

W budynkach Osiedla Ostoja w Rumi znajdują się udogodnienia takie jak windy, wózkarnie, rowerownie oraz piwnice. Na terenie kompleksu zaprojektowano ponadto tereny rekreacyjne, dwa place zabaw dla najmłodszych oraz wielofunkcyjne boisko

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia MS 15 Architektura, a funkcję generalnego wykonawcy pełni Inpro.

Aktualnie w ofercie znajduje się 29 mieszkań tworzonych w ramach etapu I oraz 74 lokale powstające w etapie II. Ceny zaczynają się już od ok. 6 800 złotych brutto za metr kwadratowy.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.