Best Western Villa Aqua Hotel w nowej odsłonie już otwarty

2015.02.27

Odnowiona restauracja, zmodernizowana sala konferencyjna, bogatsze wyposażenie pokoi i nowa kolorystyka to tylko niektóre zmiany wprowadzone w Best Western Villa Aqua Hotel, który od lutego przyjmuje gości w odmienionych wnętrzach. Modernizacja hotelu trwała trzy miesiące.

Hotel został pierwotnie otwarty w 2007 roku, a do sieci Best Western należy od 2012 r. Jego dużym atutem jest lokalizacja. Obiekt położony jest przy głównym trakcie komunikacyjnym Trójmiasta, 250 m od plaży, w otoczeniu lasu i licznych atrakcji rekreacyjnych, takich jak park wodny czy ścieżki rowerowe.

Poprzez wprowadzenie jasnej, biało-turkusowej kolorystyki chcieliśmy podkreślić charakter Best Western Villa Aqua Hotel. Po remoncie wnętrza naszego hotelu nabrały bardziej przestronnego charakteru. Zmiany te wspólnie nawiązują do morskiego, lekkiego klimatu Trójmiasta. Jestem przekonany, że ta modernizacja wpłynie na lepszy nastrój naszych gości i większy komfort pobytu w hotelu


powiedziała Marta Kozłowska, dyrektor hotelu.

Hotel posiada 50 pokoi, w tym część o podwyższonym standardzie LUX. Dzięki renowacji pokoje zostały wyposażone w klimatyzację, nowe zamki na kartę magnetyczną.

Oprócz tego nowy wygląd zyskało lobby hotelu oraz restauracja, której nadano również nową nazwę - "Aquarella". Innym udogodnieniem dla rodzin jest nowo otwarty plac zabaw.

Goście biznesowi mogą również liczyć na jeszcze wyższą jakość pobytu w hotelu. Dzięki nowemu oświetleniu i kolorystyce hotelowa sala konferencyjna nabrała bardziej nowoczesnego wyglądu. Dodatkową zmianą jest również nowa sala konferencyjna przeznaczona do kameralnych spotkań.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.