Największy producent odzieży w Europie Środkowo-Wschodniej wynajmuje hale w Pruszczu Gdańskim


2021.10.14
Autor: Urbanity.pl
Panattoni dostarczy powierzchnię pod e-commerce gdańskiej firmy LPP, która jest największym producentem odzieży w Europie Środkowo-Wschodniej.

Właściciel marek Sinsay, Cropp, Reserved, House i Mohito zajmie około 64 000 mkw. powierzchni w ramach dwóch obiektów kompleksu magazynowego Panattoni Park Tricity South II w Pruszczu Gdańskim. Inwestycja ma związek z wysoką dynamiką sprzedaży internetowej grupy LPP.

W Panattoni Park Tricity South II prowadzone będą procesy kompletacji zamówień i obsługi zwrotów. Deweloper przygotuje również kombi-doki, które obsłużą zarówno małe samochody dostawcze, jak i ciężarowe. LPP swoją działalność w nowych obiektach rozpocznie w kwietniu 2022 roku. Inwestycja zostanie przygotowana pod realizację zamówień internetowych, a także obsługę zwrotów.

Panattoni Park Tricity South II zlokalizowane jest niedaleko autostrady A1, a także blisko kluczowych dróg krajowych (S6 i S7). Inwestycja składa się z dwóch hal magazynowych klasy A o łącznej powierzchni wynoszącej około 75 600 mkw., z czego do tej pory oddano 26 000 mkw.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.