Robyg wprowadza do sprzedaży mieszkania na osiedlu z prywatnym lasem


2022.10.26
Autor: Bartosz Motorek
Na mapie Trójmiasta powstaje unikalna inwestycja mieszkaniowa firmy Robyg. W Kowalach trwa budowa osiedla Szumilas, którego mieszkańcy będą mieli dostęp m.in. do prywatnego lasu o powierzchni 2 ha. Deweloper wprowadził do sprzedaży nowy budynek.

Nowy etap osiedla Szumilas w Kowalach zakłada budowę kameralnego budynku, w którym znajdzie się 19 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 33 do 68 metrów kwadratowych, w tym lokale dwupokojowe oraz kawalerki. Mieszkania na parterze posiadały będą ogródki o powierzchni od niemal 18 do ponad 54 mkw. Ceny zaczynają się od 295 000 zł.

Niewielki budynek nowego etapu inwestycji położony będzie najbliżej lasu. Szumilas to unikalna inwestycja na mapie Trójmiasta, której mieszkańcy będą mieli dostęp do prywatnego lasu o powierzchni 2 ha znajdującego się na terenie osiedla i dostępny będzie tylko dla mieszkańców.

Budynki wyposażone zostaną w energooszczędne oświetlenie LED w częściach wspólnych, kolektory słoneczne na dachach, czujniki ruchu, cichobieżne windy, a mieszkania wyposażone zostaną w panoramiczne okna PCV. Na osiedlu znajdować się będzie również infrastruktura wspierająca miko- i elektromobilność jak zewnętrzne ładowarki do samochodów elektrycznych czy liczne stojaki rowerowe. Ponadto mieszkańcy będą mieli do dyspozycji zewnętrzną siłownię, place zabaw czy boisko sportowe.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.