W tym roku gotowe pierwsze biura na terenie Stoczni Gdańskiej

2020.04.20

Jeszcze w tym roku oddane zostaną do użytku pierwsze powierzchni biurowe w kompleksie Palio Office Park, który powstaje na terenie Stoczni Gdańskiej. Inwestorem jest Cavatina Holding.

Trwa budowa nowoczesnego kompleksu biurowo-usługowego Palio Office Park, zlokalizowanego przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Gdańska – ulicy Jana z Kolna. Na terenie Stoczni Gdańskiej powstanie docelowo osiem biurowców o łącznej powierzchni 90 000 mkw.

Obecnie w budowie jest pierwszy etap kompleksu, który składa się z biurowca A o powierzchni najmu na poziomie ponad 16 000 mkw. Prace budowlane przebiegają zgodnie z harmonogramem. Obiekt posiada już ukończoną konstrukcję żelbetową parteru i garażu podziemnego wraz z hydroizolacją oraz murowane ściany na wymienionych poziomach. Trwają prace budowlane piątej z ośmiu kondygnacji nadziemnych budynku.

Pierwszy etap Palio Office Park zostanie oddany do użytku jeszcze w tym roku. Ta część inwestycji spełniała będzie wymogi certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent.

Palio Office Park na terenie Młodego Miasta już teraz przyciąga dużych graczy z Europy i Stanów Zjednoczonych, zwłaszcza z sektorów: finansów, SSC i IT. Wiadomo już, że w kompleksie otwarty zostanie pierwszy w Gdańsku żłobek i przedszkole Luppo Puppo.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.