Tryton Business House z najwyższym punktem konstrukcyjnym

2015.09.25

Na budowie gdańskiego budynku biurowego Tryton Business House, którego inwestorem jest firma Echo Investment, odbyła się uroczystość zawieszenia wiecha, co oznacza, że obiekt osiągnął już najwyższy punkt konstrukcyjny.

Obecnie na budowie biurowca kończą się prace elewacyjne, równocześnie generalny wykonawca rozpoczął prace wykończeniowe - tynkarskie, instalacyjne, montaż podłóg. Pierwsze prace budowlane ruszyły wiosną 2014 roku, a zakończą się w czwartym kwartale bieżącego roku.

Trwa także proces komercjalizacji budynku Tryton Business House. W biurowcu znajdziemy takie firmy jak: PGS Software (1 200 mkw.) i Kainos Software Poland (2 500 mkw.), a finalizowane są umowy z kolejnymi najemcami.

Wokół budynku powstał także nowy układ komunikacyjny, wybudowane zostało nowe skrzyżowanie ulicy Jana z Kolna z ulicą Gdyńskich Kosynierów. Dla zmotoryzowanych powstał także wielopoziomowy parking samochodowy na prawie 500 stanowisk.

11-kondygnacyjny Tryton Business House będzie nowoczesnym obiektem, który zaoferuje biura o powierzchni 22 tys. metrów kwadratowych w najwyższym standardzie klasy A. Biurowiec położony jest na działce przy skrzyżowaniu ul. Jana z Kolna i Wałów Piastowskich.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Arch-Deco z Gdyni. Biurowiec dysponuje certyfikatem ekologiczny BREEAM Interim na najwyższym poziomie Excellent.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.