Pierwszy etap Harmonii Oliwskiej już gotowy


2017.12.04
Autor: Urbanity.pl
Do użytku oddany został pierwszy etap gdańskiego osiedla Harmonia Oliwska, którego deweloperem jest spółka Inpro. W tej części inwestycji powstało łącznie 151 mieszkań, z czego w sprzedaży pozostało jeszcze 31 lokali.

Osiedle Harmonia Oliwska powstaje przy ulicy Opackiej i alei Grunwaldzkiej w Gdańsku. Inwestycja składa się z sześcio- i siedmiokondygnacyjnych budynków w zabudowie kwartałowej. Osiedle jest częściowo ogrodzone i dozorowane z pomieszczenia ochrony. Miejsca parkingowe znajdują się w podziemnej hali garażowej, gdzie mieszczą się także piwnice.

W I etapie inwestycji o nazwie Cytra powstało 151 mieszkań, z czego w ofercie znajduje się jeszcze 31 lokali. W powstającej drugiej fazie projektu, znajdzie się w sumie 84 mieszkań, z czego w sprzedaży pozostają 24 lokale mieszkalne.

Oddanie do użytku II etapu Harmonii Oliwskiej zaplanowano na koniec września 2018 roku. Sprzedaż mieszkań III etapu inwestycji zaplanowano na styczeń przyszłego roku.

Docelowo osiedla Harmonia Oliwska składała się będzie z 550 mieszkań zrealizowanych w czterech etapach do 2020 lub 2021 roku. We wszystkich etapach zaprojektowano własne place zabaw.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.