Mieszkania w Harmonia Oliwska już w sprzedaży


2016.02.29
Autor: Urbanity.pl
Ruszyła sprzedaż mieszkań, które powstaną w ramach osiedla Harmonia Oliwska w Gdańsku. Deweloper - spółka Inpro - wprowadził do sprzedaży 151 lokali z pierwszego etapu inwestycji, gdzie cena za mkw. wynosi od 8000 zł do 8500 zł brutto.

Osiedle Harmonia Oliwska powstanie na działce przy ulicy Opackiej i alei Grunwaldzkiej w centrum gdańskiej Oliwy. Inwestycja składa się z sześcio- i ośmiokondygnacyjnych obiektów mieszkalnych w zabudowie kwartałowej. Mieszkania posiadały będą balkony i tarasy, a te mieszczące się na parterze dysponowały będą ogródkami.

W pierwszym etapie prac powstanie 151 mieszkań o metrażach kształtujących się od 30 do 120 metrów kwadratowych. Ceny lokali za mkw. wynoszą średnio od 8.000 zł do 8.500 zł brutto.

Docelowo osiedle Harmonia Oliwska dysponować będzie 550 mieszkaniami, zrealizowanymi w czterech etapach do 2020 lub 2021 roku. Za projekt architektoniczny inwestycji odpowiada pracownia Proconcept.

Dodatkowo deweloper wybuduje w pierwszej linii zabudowy wzdłuż alei Grunwaldzkiej kompleks budynków biurowych pod nazwą Opacka Park. Inwestycja to trzy połączone biurowce o łącznej powierzchni 20 000 mkw. Na parterze obiektów powstaną lokale handlowo-usługowe i restauracje. Od strony zachodniej zaplanowano plac z kawiarniami.

Pod biurowcami znajdzie się hale garażowe, a na terenie wokół obiektów powstanie 180 ogólnodostępnych miejsc postojowych dla rowerów.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.