Pierwsza inwestycja J.W. Construction w Gdańsku

2021.01.20

Oferta stołecznej firmy J.W. Construction Holding wzbogaciła się o mieszkania, które powstaną w ramach Osiedla Horizon w Gdańsku. Jest to gdański debiut tego dewelopera.

Jeden z największych deweloperów w Polsce - J.W. Construction - wchodzi najnowszą inwestycją w Letnicy na gdański rynek mieszkaniowy. Przy ulicy Starowiejskiej powstanie osiedle kilku budynków, w których łącznie znajdzie się ponad 600 mieszkań oraz część handlowo-usługowa.

Osiedle Horizon zlokalizowane będzie na działce o powierzchni 1,22 ha przy ulicy Starowiejskiej w dzielnicy Letnica w Gdańsku. W ramach najnowszej inwestycji J.W. Construction powstanie pięć budynków wielorodzinnych o zróżnicowanej wysokości od od siedmiu do osiemnastu kondygnacji. Łącznie w ofercie znajduje się 629 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 26 do 98 metrów kwadratowych. Całość realizowana będzie w dwóch etapach.

Inwestycja w Gdańsku mieściła się będzie kilkaset metrów od zatoki oraz plaży. Na dachu każdego z budynków zaplanowano wspólną, zieloną strefę rekreacyjną dla mieszkańców. Wszystkie mieszkania Osiedla Horizon będą posiadały balkon, loggię lub taras. W parterze budynków znajdzie się miejsce na dziewięć lokali o charakterze handlowo-usługowym o powierzchniach od 26 do ok. 100 mkw. Miejsca parkingowe przewidziano w podziemnej hali garażowej.

Projekt architektoniczny gdańskiego Osiedla Horizon powstał w pracowni Forma Architekci.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Brzydkie_to
  Gość
  2021-01-21 12:09:31
  "Na dachu każdego z budynków zaplanowano wspólną, zieloną strefę rekreacyjną dla mieszkańców" - powodzenia w relaksie/rekreacji na dachu gdzie będzie tak wiało że głowę urwie; projekt wygląda słabo

 • marecki
  Gość
  2021-01-23 13:53:36
  NIEPOJĘTE - W CENTRUM NIE MOŻNA BUDOWAĆ WYSOKO/ NP. PROPOZYCJA WIEŻOWCA WE WRZESZCZU W MIEJSCU DK/, A NA PERYFERIACH PRZESKALOWANA ZABUDOWA RODEM Z KALININGRADU CZY KIJOWA

 • JW Destruction
  Gość
  2021-01-23 15:06:32
  To teraz destrukcja i hongkong będzie w Gdańsku?

  Polecam pogooglowac jaki standard deweloperski funduje Destruction.

  A jeśli chodzi o estetykę - Bliska Wola ;) taki hongkong będzie

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.