Inwestycja, która odmieni Młode Miasto w Gdańsku

2021.10.21

Restauracje, bary i kawiarnie w kontenerowych lokalach - tak wyglądała będzie przestrzeń gastronomiczno-rozrywkowa w powstającym kompleksie biurowym Palio Office Park w Gdańsku.

Palio Office Park w Gdańsku to inwestycja biurowo-usługowa z częścią rozrywkową, która powstaje na poindustrialnych terenach Stoczni Gdańskiej. Inwestycja nawiązywać ma do portowych tradycji z nowoczesną architekturą.

Oferta biurowa kompleksu Palio Office Park uzupełniona zostanie bogatą infrastrukturą usługową i rekreacyjną. Restauracje, bary i kawiarnie mieściły się będą w kontenerowych lokalach, powstaną strefy do relaksu i uprawiania sportu na świeżym powietrzu.

Najnowszy projekt zagospodarowania przestrzeni wokół budynków kompleksu został pozytywnie zaopiniowany przez konserwatora.

Palio Office Park, które jest pierwszą inwestycją Cavatina Holding w Trójmieście, zlokalizowany jest przy ulicy Jana z Kolna. Na terenie Stoczni Gdańskiej wybudowanych zostanie osiem budynków o łącznej powierzchni biurowej i rekreacyjnej na poziomie prawie 90 000 mkw. W pierwszym etapie inwestycji powstał budynek A o powierzchni 16 600 mkw. GLA, który oddany został do użytku w lutym tego roku. Obecnie w budowie jest drugi biurowiec, który dysponował będzie powierzchnią GLA wynoszącą 7 700 mkw.

W ramach projektu odtworzony zostanie niemal kilometrowy odcinek ulicy Malarzy.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • jerry
  Gość
  2021-10-23 22:58:48
  Czyli młode Julki w rui ganiające się po kątach i hektolitry alkoholu - no po prostu szczyt atrakcji.

 • Anon
  Gość
  2021-10-23 23:05:08
  Po co budować drugą 100cznie obok 100czni?

 • ZSUEDAT
  Użytkownik
  2021-10-24 17:35:15
  a po co ja np Gdynianin miałbym tam przyjechać ? co mnie ma tam przyciągnąć ?? tereny stoczni już dawno powinny być zrównane z ziemią , robienie z tych terenów zabytkiem też było chore , budujcie domu a nie kawiarnie i sklepy co w pustym polu puste będa stały.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.