Gotowe osiedle Inpro w Gdańsku Kokoszkach. W ofercie są jeszcze wolne mieszkania


2022.11.21
Autor: Bartosz Motorek
Gotowa jest już dwuetapowa inwestycja mieszkaniowa firmy deweloperskiej Inpro w Gdańsku Kokoszkach. Oddany został właśnie do użytku drugi etap osiedla Start przy ulicy Nowatorów.

Osiedle Start to gotowe osiedle ośmiu budynków wielorodzinnych, w których znalazło się łącznie 316 mieszkań. W oddanym do użytku drugim etapie inwestycji powstały 4 obiekty ze 159 mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach i układach. Klucze do mieszkań wkrótce zostaną przekazane nowym właścicielom.

Inwestycja firmy Inpro powstała na działce przy ulicy Nowatorów w Gdańsku Kokoszkach. Do każdego mieszkań przynależy balkon, loggia lub prywatny ogródek. Miejsca parkingowe zlokalizowane są w podziemnych halach garażowych. Ponadto na terenie osiedla znajdują się boxy do przechowywania rzeczy oraz place zabaw. W jednym z budynków mieści się część handlowo-usługowa, w ramach której funkcjonuje m.in. Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 9 w Gdańsku.

W okolicy osiedla Start znajduje się m.in. szkoła czy też sfinansowane i wybudowane przez spółkę INPRO na działce należącej do Gminy Miasta Gdańska ogólnodostępne boisko wielofunkcyjne.

W sprzedaży dostępnych jest jeszcze 38 mieszkań z II etapu inwestycji. Ich ceny zaczyna się od 7 992 zł brutto za mkw.

Komentarze


  • Darek
    Gość
    2022-12-05 11:39:59
    dla mnie w Gdańsku i tak ciągle najlepszą propozycją jest Nowa Letnica - b. fajne, już okrzepłe osiedle

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.