Gotowe osiedle Chmielna Park na Wyspie Spichrzów

2016.12.01
Autor: Urbanity.pl

Oddany został do użytku budynek C, należący do osiedla Chmielna Park na gdańskiej Wyspie Spichrzów. Łącznie inwestycja składa się z 306 mieszkań, z których prawie 90 proc. zostało sprzedanych. Deweloperem projektu jest firma Inpro.

W trzecim i zarazem ostatnim etapie osiedla Chmielna Park powstało w sumie 130 mieszkań. Cała inwestycja składa się z 306 lokali, z czego blisko 90 proc. znalazło już swoich nabywców. W sprzedaży znajduje się jeszcze 20 mieszkań, 3 lokale handlowo-usługowe oraz 11 biur. Ceny mieszkań znajdujących się w aktualnej ofercie rozpoczynają się od 6696 zł brutto za mkw., lokali usługowych od 8487 zł brutto za mkw., a biur od 7380 zł brutto za mkw.

Chmielna Park znajduje się na Wyspie Spichrzów i składa się z trzech budynków, z górującą nad osiedlem 9-kondygnacyjną wieżą oraz reprezentacyjnym placem. Mieszkańcy osiedla mogą korzystać również z hali garażowe, pomieszczeń do przechowywania wózków i rowerów oraz placu zabaw.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Domus Studio Projektowe S.C. Sieniawski & Sieniawski. Deweloperem jest spółka Inpro.


Inne wiadomości o Chmielna Park, Inpro, Studio Projektowe Domus Sieniawski & Sieniawski

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.