Dwie marki hotelowe w jednym obiekcie od Marvipol

2018.10.02

Giełdowy deweloper, firma Marvipol Development wybuduje aparthotel na pograniczu Wrzeszcza i Oliwy w Gdańsku. Obiekt będzie funkcjonował w ramach znanych sieci Holiday Inn Express oraz Staybridge Suites.

Dzięki pozyskaniu renomowanego partnera InterContinental Hotels Group, spółka Marvipol Development wybuduje aparthotel, który zaoferuje łącznie 346 lokali. Inwestycja na pograniczu Wrzeszcza i Oliwy w Gdańsku, będzie funkcjonowała w ramach znanych sieci Holiday Inn Express oraz Staybridge Suites.

Aparthotel powstanie na działce przy alei Grunwaldzkiej i oferował będzie lokale osobom inwestującym w nieruchomości w formule aparthotelowej z ustalonym czynszem najmu. Łącznie w obiekcie znajdzie się 346 apartamentów, z czego 210 pokoi, zlokalizowanych na piętrach od drugiego do szóstego, funkcjonować będzie pod marką Holiday Inn Express, a od piętra siódmego do dziesiątego dostępnych będzie 136 apartamentów pod brandem Staybridge Suites

Marvipol – we współpracy z renomowanym podmiotem – będzie operatorem i zarządzającym obiektem. Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na maj 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.