Dekpol z ofertą mieszkań w Gdańsku. Na Foresta sprzedał wszystkie


2021.01.11
Autor: Urbanity.pl
W gotowym Osiedlu Foresta w Gdańsku sprzedane zostały wszystkie mieszkania. Deweloperem jest firma Dekpol.

Osiedle Foresta w Gdańsku zlokalizowane jest przy ulicy Myśliwskiej, w dzielnicy Piecki-Migowo, popularnie zwanej Moreną. Inwestycja składa się z pięciu budynków, w których powstało łącznie 157 mieszkań. Dekpol Deweloper sprzedał właśnie ostatni wolny lokal.

W ofercie osiedla znajdowały się mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 38 do 157 metrów kwadratowych i rozkładach 2-, 3- i 4-pokojowych. Lokale znajdujące się na parterach dysponują ogródkami, a mieszkania powyżej balkonami. Na dachach budynków mieszczą się zielone tarasy o powierzchni nawet ponad 60 mkw.

Obecnie Dekpol Deweloper posiada jeszcze w ofercie mieszkania na terenie Gdańska w powstających inwestycjach - Pastelowe, Lazur Park, Villa Neptun oraz apartamenty w luksusowym projekcie Sol Marina.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.