Ostatnia szansa kupna domu na osiedlu Golf Park

2019.08.13

W Tuchomiu, niedaleko Gdyni powstaje osiedle Golf Park, którego inwestorem jest spółka Inpro. Właśnie wprowadzone zostały do sprzedaży ostatnie domy w ramach etapu D.

Domy, które powstają w ramach osiedla Golf Park, położone są na działkach o powierzchni od 514 do 1 191 mkw., a ich powierzchnia użytkowa kształtuje się od 158 do 200 mkw. Osiedle jest w pełni ogrodzone i dysponuje całodobową ochroną.

Golf Park dysponuje również częścią rekreacyjną w postaci boiska wielofunkcyjnego oraz placu zabaw dla dzieci.

Inpro wprowadziło właśnie do sprzedaży ostatnie domy w ramach etapu D osiedla Golf Park w Tuchomiu. W ofercie znajduje się siedem domów, w tym sześć w zabudowie bliźniaczej oraz jeden dom wolnostojący o powierzchni użytkowej wynoszącej 158 mkw. i 200 mkw. Prace budowlane potrwają do sierpnia 2020 roku. Obecnie w sprzedaży znajduje się 14 domów jednorodzinnych i w zabudowie bliźniaczej.

Docelowo osiedle Golf Park składało się będzie z 81 domów zrealizowanych w czterech etapach. Ceny nieruchomości pozostałych w ofercie wraz z działką rozpoczynają się od 623 000 zł brutto. Za projekt inwestycji odpowiada Biuro Projektowe BJK Architekci.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.