Galeria Jurowiecka gotowa w III kwartale 2015 roku

2015.04.09

Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus - w październiku tego roku - odda do użytku centrum handlowe Galeria Jurowiecka w Białymstoku. Budowa hotelu, który również powstaje w ramach inwestycji, zostanie zakończona do końca roku.

Budowa Galerii Jurowieckiej przebiega zgodnie z harmonogramem, a obecnie trwają prace związane z elewacją budynku. Trwają również wykończenia części wspólnych. Gotowe są już podłączenia do miejskiej sieci ciepłowniczej oraz wodno-kanalizacyjnej. Teren wokół inwestycji zostanie uporządkowany na przełomie sierpnia i września.

Pierwsi najemcy rozpoczną wykończenia swoich lokali jeszcze w tym miesiącu. Całość ma być zakończona do końca września, aby budynek był gotowy do otwarcia w październiku tego roku. Oddanie do użytku 3-gwiazdkowego hotelu marki Ibis Styles nastąpi pod koniec roku.

Wśród najemców galerii, którzy w ostatnim czasie podpisali umowy najmu są m.in. Altero, Fitness Calypso oraz Media Expert. Łącznie w budynku funkcjonować będzie około 120 lokali handlowo-usługowych, na powierzchni 25 tys. mkw.

Inwestorem i generalnym wykonawcą inwestycji jest Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus, a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Bulak Projekt. Komercjalizacją zajmuje się firma Aspenn.

Źródło: Propertynews.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.