Vivo! w Krośnie przywitało pierwszych klientów

2017.09.29

W piątek, 29 września br., otwarte zostało kolejne centrum handlowe pod szyldem Vivo! w Polsce. Nowa galeria, która oferuje 70 sklepów i punktów usługowych, powstała przy ulicy Bieszczadzkiej w Krośnie.

Centrum handlowe Vivo! oferuje ponad 21 000 metrów kwadratowych powierzchni najmu, na której funkcjonuje 70 sklepów, z czego 30 debiutuje ze swoja ofertą w mieście. Wśród najemców całkowicie skomercjalizowanego centrum handlowego są takie marki jak H&M, Media Markt, Jysk, Reserved czy kino Helios.

Polska była punktem wyjścia dla sukcesu Vivo! Pierwsze centrum handlowe pod tą marką otworzyliśmy w 2014 roku w Pile i następnie ruszyliśmy z kolejnymi projektami. W kolejnym kroku zdecydowaliśmy wdrożyć ten doskonale przyjęty przez klientów koncept w pozostałych naszych obiektach handlowych, na innych rynkach. Centra handlowe Vivo! generują ponad 20 proc. łącznych przychodów z najmu, dlatego stanowią tak kluczowy element naszego portfela


- powiedział Oliver Schumy, prezes zarządu Immofinanz.

Inwestorem Vivo! w Krośnie jest Immofinanz wraz z partnerem, spółka Acteeum Group (podział udziałów w projekcie: 85 proc. Immofinanz, 15 proc. Acteeum Group). Generalnym wykonawcą inwestycji była firma Hochtief, a koszt realizacji galerii wyniósł około 34 mln euro.

Centrum otrzymało certyfikat BREEAM Design Stage na poziomie bardzo dobrym.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Centrum handlowe Vivo!, Hochtief Polska, Immofinanz Services Poland, Acteeum Group

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.