Galeria Ozimska w Opolu zamieni się w park handlowy Ozimska Park. Otwarcie w przyszłym roku


2022.08.25
Autor: Piotr Maślak
Trwa projektowanie i przygotowanie do przebudowy Galerii Ozimskiej w Opolu, która w ramach inwestycji stanie się nowoczesnym parkiem handlowym pod nazwą Ozimska Park.

Scallier przygotowuje się do przebudowy dawnej Galerii Ozimskiej w Opolu, której największym najemcą był hipermarket Tesco. Nowy park handlowy, który powstanie na bazie dawnego centrum handlowego przy ulicy Ozimskiej 72, oferował będzie 18 000 metrów kwadratowych powierzchni najmu GLA. W nowym obiekcie zaplanowano pasaż handlowy, któremu towarzyszyć będzie klasyczny park handlowy.

Ozimska Park będzie mogła pochwalić się bardzo dobrą lokalizacją - niedaleko ścisłego centrum Opola, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, sąsiedztwo przystanków z 11 liniami autobusowymi. Ulica Ozimska to jedna z najdłuższych ulic Opola - jej część stanowi fragment trasy wojewódzkiej nr 423.

Scallier współodpowiadał za akwizycję projektu oraz przygotowanie koncepcji komercjalizacji nowego parku handlowego. Obecnie prowadzi nadzór nad komercjalizacją oraz zarządza obiektem. Realizacja inwestycji jest na etapie projektowania i prowadzone są prace przygotowawcze do przebudowy dawnej Galerii Ozimskiej. Otwarcie Ozimska Park nastąpić ma w sierpniu 2023 roku.

W Ozimska Park znajdą się liczne sklepy i punkty usługowe, do których mieszkańcy Opola z pewnością już się przyzwyczaili i doceniają, jak również planujemy wprowadzić sklepy i punkty nowych marek, które dodatkowo uatrakcyjnią tę i tak cieszącą się dużym powodzeniem wśród konsumentów lokalizację
powiedział: Bartosz Nowak, Partner Zarządzający w Scallier odpowiedzialny za rozwój firmy na polskim rynku

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.