Nowi najemcy w Galerii Piastów i Galerii Świdnickiej

2012.06.19

Galeria Piastów i Galeria Świdnicka, należące do Grupy Kapitałowej Rank Progress, podpisały nowe umowy najmu. Ofertę centrów handlowych wzbogaciły sklepy z odzieżą i bielizną.

Klienci legnickiej Galerii Piastów już niedługo będą mogli zrobić zakupy w nowych sklepach: Mega Sport oraz City. Mega Sport, który zajmie powierzchnię ponad 100 mkw. to salon z odzieżą sportową marki Campus i Alpinus. Klienci znajdą tam zarówno wygodne ubrania dla aktywnych, jak również obuwie i sprzęt turystyczny. City zaproponuje natomiast modę firm Sottie, Morgan, Naf Naf, Sinequanone, Lablash.

Ofertę handlową Galerii Świdnickiej wzbogaci salon marki Triumph. Jedna z wiodących marek bieliźnianych zajmie powierzchnię ponad 65 mkw. Sklep w swojej ofercie będzie posiadał bogaty wybór eleganckiej i wygodnej bielizny dla kobiet.

- Mamy nadzieję, że klienci będą zadowoleni z nowych marek, które wzbogaciły ofertę handlową naszych galerii. Dokładamy wszelkich starań, by odpowiadała ona na potrzeby zarówno kobiet, jak i mężczyzn, osób ceniących wygodę, jak i tych lubiących aktywny wypoczynek - mówi Halina Wyborska, Rzecznik Prasowy Rank Progress SA.

Źródło: Urbanity

Inne wiadomości o Galeria Piastów, Galeria Świdnicka

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.