LCube z nowym magazynem w centralnej Polsce

2022.06.22

W Mszczonowie deweloper magazynowy LCube wybuduje park przemysłowo-magazynowy, który docelowo zaoferuje około 35 000 mkw. powierzchni do wynajęcia.

Na działce o powierzchni około 8 ha, w bezpośrednim sąsiedztwie ważnego węzła komunikacyjnego - drogi krajowej nr 8, łączącej północ z południem i drogi krajowej nr 50, jak i obwodnicy Warszawy, oraz 30 km od autostrady A2, deweloper magazynowy LCube zrealizuje swoją kolejną inwestycję. Po LCube Logistic Park Wrocław, kolejny projekt powstanie w Mszczonowie.

LCube prowadzi intensywne przygotowania do rozpoczęcia budowy parku przemysłowo-magazynowego w Mszczonowie. Inwestycja zaoferuje docelowo około 35 000 mkw. powierzchni najmu, a prace budowlane mają rozpocząć się na przełomie 2022/23 r. Wszystkie obiekty wybudowane przez LCube będą certyfikowane w systemie BREEAM i będą stawiały na ekologiczne i energooszczędne rozwiązania.

Pierwszy projekt LCube realizuje w Rzeszowie. Obecnie rozpoczęła się właśnie budowa parku Logistic Park Szczecin Goleniów o powierzchni 12 000 mkw. W podwrocławskiej miejscowości Dobrzykowice powstać ma LCube Logistic Park Wrocław, który zaoferuje aż 60 000 mkw. powierzchni magazynowej. Deweloper oczekuje na decyzję środowiskową, a budową ma ruszyć w tym roku.

Źródło: Iwona Maślak, Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.