Mazowieckie: Otwarcie Vendo Parku w Zielonce. Debiut marki Media Expert


2021.04.22
Autor: Urbanity.pl
Cztery sklepy zostały otwarte w ramach nowego parku handlowego Vendo Park w Zielonce. Inwestorem jest Trei Real Estate Poland.

Od dzisiaj mieszkańcy Zielonki mogą robić zakupy w jednym z czterech sklepów otwartych w ramach inwestycji Vendo Park. Obiekt powstał na działce przy ulicy Wyszyńskiego 29. Jest to pierwszy z siedmiu parków handlowych pod tym szyldem, które zostaną otwarte jeszcze w tym roku.

Vendo Park w Zielonce to 2 000 metrów kwadratowych powierzchni handlowej, na której otwarte zostały cztery sklepy - Rossman, Pepco, operator spożywczy Lidl, a także debiutujący w mieście Media Expert. Zmotoryzowani klienci parku handlowego mogą korzystać z parkingu na 157 miejsc postojowych.

Do wszystkich sklepów wchodzi się osobnymi wejściami zlokalizowanymi od strony parkingu. Generalnym wykonawcą była firma STB Koncept sp. z o.o.

Vendo Park w Zielonce jest siódmym obiektem Trei Real Estate w województwie mazowieckim. Podobne parki handlowe działają w Kobyłce, Ostrołęce, Pułtusku, Milanówku, Mińsku Mazowieckim i Płocku.

Komentarze


 • kijans
  Użytkownik
  2021-04-27 12:40:43
  W końcu jest Media Expert

 • sorok
  Użytkownik
  2021-04-27 12:41:32
  Mieszkańcy się w końcu doczekali

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.