Wynajęte biura w biurowcu Crown Square

2017.08.08

Warszawski budynek biurowy Crown Square został w całości wynajęty. Za proces rekomercjalizacji biurowca odpowiada międzynarodowa firma doradcza Savills, a zarządcą Invesco Real Estate.

Ostatnie wolne powierzchnie w biurowcu Crown Square w Warszawie zostały wynajęte przez Sportradar Polska i Mediaplanet. Pierwszy z najemców to firma dostarczająca danych m.in. na potrzeby rynku zakładów sportowych. Sportradar Polska wynajął około 280 metrów kwadratowych powierzchni biurowej, natomiast dom wydawniczy Mediaplanet prawie 200 mkw.

Jeszcze w 2015 r. firma Savills, jako agent wyłączny odpowiedzialny za wynajem powierzchni biurowej w budynku Crown Square, sfinalizowała transakcje z udziałem centrum medycznego Enel-Med (ok. 1 000 m kw.) i firmy informatycznej SER Solutions (ok. 530 m kw.).

Crown Square jest nowoczesnym biurowcem, który oferuje ponad 16 000 mkw. powierzchni najmu klasy A+. Budynek znajduje się przy ulicy Przyokopowej 31 na warszawskiej Woli i dysponuje parkingiem podziemnym na 220 stanowisk.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.