Wilanów Brzozowy Zakątek nową inwestycją grupy Polnord w Warszawie

2015.06.01

Ruszyła realizacja pierwszego etapu prac nowej warszawskiej inwestycji - Wilanów Brzozowy Zakątek. Deweloperem jest Grupa Kapitałowa Polnord, a za projekt architektoniczny odpowiada Grupa 5 Architekci. Generalnym wykonawcą jest Korporacja Budowlana Dom.

W ramach pierwszego etapu inwestycji powstanie budynek mieszkalny z 124 mieszkaniami o powierzchni od 28 do 133 metrów kwadratowych. Na parterze obiektu znajdą się także cztery lokale handlowo-usługowe. Oddanie pierwszego etapu inwestycji zaplanowano na 2017 rok.

Wilanów Brzozowy Zakątek powstaje na działce między ulicą Zdrową i Branickiego. Docelowo osiedle składać się będzie z 348 mieszkań w cztero i pięciokondygnacyjnych budynkach. Pod obiektami znajduje się hala garażowa z komórkami lokatorskimi oraz miejsca parkingowe.

Mieszkania na parterach będą posiadać duże przestronne ogródki, natomiast lokale znajdujące się na wyższych kondygnacjach posiadać będą tarasy i balkony. Średnia cena ofertowa za mieszkania w pierwszym etapie inwestycji wynosi 6763 zł brutto za mkw.

Wilanów Brzozowy Zakątek posiadać będzie także wewnętrzny dziedziniec z trzema strefami rekreacyjnymi.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Wilanów Brzozowy Zakątek, Polnord, grupa 5 architekci, Korporacja Budowlana Dom

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.