Wiecha na budynku biurowym Delta w Warszawie

2015.06.29

Przy alejach Jerozolimskich, na warszawskiej Ochocie powstaje budynek biurowy Eurocentrum Delta, który funkcjonował będzie w ramach kompleksu Eurocentrum Office Complex. Na budowie obiektu, którego inwestorem jest grupa Capital Park, odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy.

Eurocentrum Office Complex będzie ogromnym zespołem budynków biurowych, których łączna powierzchnia najmu wyniesie prawie 70 tys. mkw., z czego 27 tys. mkw. przypada na realizowany właśnie biurowiec Delta.

Warszawski obiekt zaoferuje biura w standardzie klasy A+, które rozlokowane zostaną na 15 kondygnacjach naziemnych. Pod budynkiem znajdzie się 3-poziomowa hala garażowa.

Według zapewnień przedstawicieli inwestora - firmy Capital Park - inwestycja realizowana jest zgodnie z harmonogramem. Najnowszy biurowiec Delta oddany ma zostać do użytku na początku przyszłego roku. Generalnym wykonawcą jest firma Erbud.

Kompleks, oprócz powierzchni biurowej oferuje również pomieszczenia handlowo-usługowe, w tym m.in. restauracja, kawiarnia, sklep spożywczy, drogeria, salony pielęgnacji paznokci i fryzjerski, pralnia, gabinet fizjoterapii i myjnia.

W pierwszym etapie projektu powstały biurowce Beta i Gamma, które oddane zostały do użytku w czerwcu 2014 roku. Do grona najemców warszawskiego kompleksu należą m.in. Imtech Polska, Unilever, Tebodin, Qumak, CEPD Management, Randstad Polska, Mota Engil Central Europe SA, Fresenius Kabi Polska Sp. z o. o. oraz Chiesi Poland Sp. z o. o.


Źródło: Propertynews.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.