Warszawskie Śródmieście Przy Arsenale


2019.09.06
Autor: Urbanity.pl
Rozpoczyna się realizacja inwestycji Apartamenty Przy Arsenale, która powstanie w centrum Warszawy, przy Alei Solidarności 60B. Deweloperem jest firma ECO-Classic.

Przy Alei Solidarności, w sąsiedztwie stacji metra Ratusz Arsenał i budynku warszawskiego Arsenału, wybudowany zostanie dwubryłowy apartamentowiec Przy Arsenale, w którym znajda się mieszkania o zróżnicowanych metrażach od około 26 do 102 metrów kwadratowych. Za projekt architektoniczny odpowiada Biuro Projektów Kazimierski i Ryba Sp. j. oraz Eco-Classic Architekci.

Na niższych piętrach inwestycji znajda się mieszkania o mniejszej powierzchni, natomiast w części wyższej - przestronne 3-4-5 pokojowe apartamenty. Wszystkie lokale posiadały będą balkony lub loggie, natomiast na najwyższych piętrach zaplanowano apartamenty z zielonymi tarasami. Apartamenty Przy Arsenale to wiele udogodnień, w tym m.in. centralna recepcja z powitalnym lobby czy pełniące funkcje pomocnicze dla mieszkańców- specjalne pomieszczenia na rowery.

Generalnym wykonawcą jest firma Consteel, a termin oddania inwestycji zaplanowano na I kwartał 2021 roku.

Inne wiadomości o Apartamenty Przy Arsenale, Biuro Projektów Kazimierski i Ryba, Eco-Classic, Consteel

Komentarze


 • Dominik
  Gość
  2019-09-08 15:21:17
  Warszawski bigos. Kto wydał pozwolenie na wciśnięcie tego budynku w tak oryginalny układ urbanistyczny? Masakra i wstyd. Jazda na Tarchomin budować bloczki - deweloperzy za 5 zeta.

 • mruj
  Gość
  2019-09-08 17:00:51
  To prawda wciśnięty na siłę w podwórko brrryyy dramat.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.