Warszawski biurowiec Horizon się zmienia

2020.03.11

Biurowiec Horizon, który wcześniej znany był pod nazwą Horizon Plaza, przechodzi obecnie złożony proces rebrandingu.

Firma doradcza Cushman & Wakefield odpowiada za przeprowadzenie rebrendingu biurowca Horizon, który znajduje się w warszawskiej dzielnicy Mokotów – Służewiec. W ramach inwestycji zmianie ulegnie nazwa obiektu, identyfikacja wizualna, otoczenie biurowca, a także system oznakowania przestrzennego w częściach wspólnych.

Do tej pory zakończył się pierwszy etap rebrandingu na poziomie marketingowym. Biurowiec, który wcześniej występował pod nazwą Horizon Plaza, obecnie nazywa się Horizon. Budynek zyskał nową nazwę, logo oraz materiały wspierające proces wynajmu. Obecnie prowadzony jest etap wdrażania strategii wewnątrz oraz na biurowcu. Przeniesiony został również showroom z poziomu dziesiątego poziomu na czwarty i dodatkowo został przebudowany.

Całość będzie gotowa latem br.

Horizon to nowoczesny kompleks biurowy klasy A, zlokalizowany przy ulicy Domaniewskiej 39A na Mokotowie. Biurowiec, który oddany został do użytku w czerwcu 2009 roku, oferuje 35 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Horizon posiada certyfikat BREEAM na poziomie Very Good oraz podziemny parking samochodowy na prawie 600 stanowisk.

Projekt architektoniczny biurowca powstał w pracowni JSK Architekci, a sama nieruchomość należy do niemieckiego Union Investment Real Estate GmbH.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowiec Horizon, Cushman & Wakefield Healey & Baker

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.