W II połowie br. oddanie kameralnej inwestycji w dzielnicy Ursus w Warszawie

2021.03.30

W dzielnicy Warszawa-Ursus powstaje pierwsza tego typu inwestycja w tej części stolicy, której projekt architektoniczny powstał w renomowanej pracowni Kuryłowicz & Associates. Deweloperem jest firma Acciona.

Ursus–Gołąbki to dwunasta lokalizacja dewelopera Acciona w Warszawie. W miejscu tym zrealizowane zostanie osiedle U-City Residence, charakteryzujące się nowoczesną i kameralną architekturą i znajdujące się w willowej części dzielnicy.

Osiedle U-City Residence powstanie na działce przy ulicy Henryka Brodatego 10 i składało się będzie z sześciu budynków wielorodzinnych, w których łącznie zaplanowano 165 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 35 do 141 metrów kwadratowych i układach 2,3, 4 i 7-pokojowych. Do mieszkań na parterze przynależeć będą ogródki, natomiast lokale na ostatniej kondygnacji dysponowały będą przestronnymi tarasami.

Inwestycja w dzielnicy Ursus to przykład architektury o prostej formie, której dynamikę nadają wycofane płaszczyzny elewacji w okolicach tarasów i loggii. Ponadczasowa biel budynków zgrabnie współgra z okoliczną zielenią. Dopełnieniem są przykuwające wzrok duże okna i rytmicznie rozmieszczone loggie.

W ofercie sprzedaży nadal są wolne mieszkania do kupienia. Przekazanie kluczy nowym lokatorom zaplanowano na III kwartał 2021 roku. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Kuryłowicz & Associates.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o U City Residence, Autorska Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates, Acciona Nieruchomości

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.