Nowy etap osiedla U-City w dzielnicy Ursus. Rusza sprzedaż mieszkań


2023.03.13
Autor: Piotr Maślak
Osiedle U-City Residence w warszawskiej dzielnicy Ursus doczeka się kontynuacji. Deweloper - firma Acciona - rozpoczął właśnie sprzedaż mieszkań z drugiego etapu inwestycji przy ul. Henryka Brodatego.

Acciona to firma deweloperska, która na stołecznym rynku mieszkaniowym ma już niespełna 20-letnie doświadczenie. W Warszawie wybudowała już takie inwestycje jak: Atmosfera Atelier czy Nova Atmosfera. W 2021 roku zakończyła się budowę I etapu osiedla U-City Residence, a obecnie Acciona wprowadziła do sprzedaży mieszkania z kolejnego etapu inwestycji w dzielnicy Ursus-Gołąbki.

II etap osiedla wybudowany zostanie na sąsiedniej działce, przy ul. Henryka Brodatego 16-18. W ramach inwestycji powstaną cztery budynki wielorodzinne, w których zaplanowano łącznie 99 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 33 do 91 mkw. i rozkładach 1, 2, 3 lub 4-pokojowych, z loggiami, balkonami, tarasami lub ogródkami. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji podziemną halę garażową na 149 stanowisk.

Nowy etap inwestycji w warstwie wizualnej nawiązuje do pierwszych sześciu budynków, które powstały w ramach I etapu. Za projekt architektoniczny odpowiada biuro dot.architekci.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.