W biurowcu Artico powstanie CBRE House

2016.07.08

W powstającym biurowcu Artico, przy ulicy Abramowskiego 27 na warszawskim Mokotowie, spółka CBRE Corporate Outsourcing zaplanowała utworzenie "CBRE House" dla działu EMEA Global Business Services, który będzie nową siedzibą firmy.

Spółka podpisała umowę wynajmu ponad 6 500 mkw., powierzchni biurowej w biurowcu Artico, gdzie pracowało będzie ponad 750 pracowników. Proces doradczy prowadził Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych firmy CBRE.

CBRE House zostało zaplanowane tak, aby maksymalnie dopasować przestrzeń do pracy zespołów. W biurze znajdą się chillout roomy, strefy gier oraz ciszy, miejsca nieformalnych spotkań, w tym coffee pointy i przestronna jadalnia.

Biurowiec Artico powstaje przy ulicy Abramowskiego w Warszawie i zaoferuje ponad 7 500 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowo-usługowej klasy A. W 3-poziomowym podziemnym parkingu samochodowym znajdzie się około 150 stanowisk, a także stojaki na rowery, prysznice i szatnie. Biurowiec składał się będzie z dwóch części - 5 i 8-kondygnacyjnej, które łączyć będzie wspólne 5-kondygnacyjne przeszklone atrium. Artico stara się o uzyskanie certyfikatu BREEAM z oceną "VERY GOOD".

Za projekt architektoniczny biurowca odpowiada biuro APMD, a generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Skanska. Inwestorem jest spółka Artico. Oddanie budynku do użytku zaplanowano na czwarty kwartał przyszłego roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowiec Artico, Skanska, CBRE Property Management Poland, APMD

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.