Totalbud wygrywa przetarg na budowę Apartamentów Oszmiańska

2020.02.13

Warszawską inwestycję mieszkaniową pn. Apartamenty Oszmiańska wybuduje stołeczna spółka generalnego wykonawstwa Totalbud SA. Deweloperem jest firma XI Home Invest.

Apartamenty Oszmiańska to zespół dwóch budynków wielorodzinnych - siedmiokondygnacyjny budynek A (w tym jedna kondygnacja podziemna) i 13-kondygnacyjny budynek B (w tym dwie kondygnacje podziemne). Łącznie inwestycja zaoferuje 170 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Właśnie wybrano generalnego wykonawcę kompleksu.

Inwestycja przy ulicy Oszmiańskiej 20 w Warszawie powstaje na działce o powierzchni 5 139 mkw. Powierzchnia zabudowy dla obu budynków wyniesie 1798 mkw. Apartamenty Oszmiańska to łącznie 170 mieszkań 2-, 3-, 4- i 5-pokojowych o powierzchniach od 35 do 107 mkw. Budynek A oferuje 67 lokali, natomiast w wyższym obiekcie znajdą się 103 mieszkania. Wszystkie wyposażone zostaną w loggie, balkony lub tarasy i przedogródki.

Parter budynków zostanie zagospodarowany pod lokale użytkowe. W podziemnej części kompleksu znajdzie się hala garażowa na 171 miejsc parkingowych, które uzupełnione zostaną o 4 zlokalizowane na terenie osiedla.

Obecnie na budowie inwestycji trwają prace przygotowawcze. Wykonywane jest zabezpieczenie wykopu pod budynek A, natomiast w wykopie pod budynek B montowane są murki prowadzące do ściany szczelinowej. Budynek A osiągnie stan surowy otwarty na początku IV kwartału br., natomiast budynek B na przełomie I/II kwartału przyszłego roku.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia 90 Architekci.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Apartamenty Oszmiańska 20, Totalbud, Home Invest, 90 Architekci

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.