Totalbud wybuduje City Corner w Warszawie

2015.11.16

Spółka Totalbud dostała zlecenie na wybudowanie budynku mieszkalnego wielorodzinnego City Corner, który powstaje na działce przy ulicy Dzwonniczej na warszawskim Ursynowie. Inwestorem projektu jest firma Novdom, a umowa dotyczy robót żelbetowych i murów do stanu surowego.

Budynek mieszkalny City Corner to 4-kondygnacyjny obiekt z 27 mieszkaniami. Dwie kondygnacje podziemne zajmie parking samochodowy na 44 auta. Parter zostanie w całości zagospodarowany pod lokale handlowo-usługowe. Łączna powierzchnia terenu inwestycji wynosi ponad 1,45 tys. mkw., przy czym na powierzchnię zabudowy przypada 675 mkw.

Jak informuje inwestor projektu, budowa przebiega zgodnie z harmonogramem. Obecnie trwa budowa płyty poziomu zero, która zakończona zostanie w przeciągu dwóch tygodni. Osiągnięcie stanu surowego otwartego zaplanowano na połowę stycznia 2016 roku, natomiast zakończenie wszystkich zakontraktowanych prac konstrukcyjnych przypadnie na marzec.

Projekt architektoniczny powstał na deskach pracowni Kaps Architekci.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o City Corner, KAPS Architekci Korneluk Parysek Słowik, Totalbud, Novdom

Komentarze


  • marta
    Gość
    2015-11-16 12:36:30
    Ursynów jest zbyt daleko od centrum, może dla rodzin to dobre rozwiązanie ale dla mnie gdzie zależy mi na atrakcyjnej lokalizacji pod wynajem pozostanę przy Woli i aparthotelu.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.