Startuje realizacja projektu mieszkaniowego Żeromskiego 17 na Bielanach

2020.09.16

Generalnym wykonawcą inwestycji przy ulicy Żeromskiego 17 w Warszawie została firma Erbud. Matexi Polska, jako deweloper rozpoczął już również sprzedaż mieszkań.

Projekt mieszkaniowy o nazwie Żeromskiego 17 na warszawskich Bielanach to 6-kondygnacyjny budynek wielorodzinny z podziemną halą garażową oraz częścią handlowo-usługową, która mieściła się będzie w parterze obiektu. Deweloperem jest firma Matexi Polska, a generalnym wykonawcą inwestycji została firma Erbud.

W ramach podpisanego kontraktu o wartości 48,88 mln zł netto wykonawca będzie miał za zadanie wybudowanie budynku mieszkalnego wraz z całą infrastrukturą techniczną, instalacyjną oraz niezbędne urządzenia. Prace budowlane potrwają do 16 sierpnia 2022 roku.

Deweloper rozpoczął równolegle sprzedaż mieszkań. W ofercie pojawiło się 151 lokali o zróżnicowanych metrażach od 30 do 105 metrów kwadratowych. W dwupoziomowej podziemnej hali garażowej znajdzie się 197 miejsc postojowych. Na parterze budynku od strony ulic Żeromskiego oraz Perzyńskiego usytuowane będą punkty usługowe.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia WMA Architekci.


Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.