Sprzedaż biurowca w centrum Warszawy, w którym biura ma m.in. Ministerstwo Finansów

2020.03.26

Największy właściciel nieruchomości komercyjnych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej zakupił budynek biurowy Moniuszki 1A, zlokalizowany w centrum Warszawy.

Biurowiec Moniuszki 1A to budynek, który wybudowany został w 2002 roku, a w 2015 roku przeszedł gruntowny remont. Dotychczasowym właścicielem obiektu, który pierwotnie nosił nazwę Moniuszki Tower, była firma Catalyst Capital. Warszawski budynek został zakupiony przez CPI Property Group, największego właściciela nieruchomości komercyjnych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Przejęcie Moniuszki 1A jest niewielkim, ale ważnym krokiem CPIPG w realizacji strategii powiększania naszego warszawskiego portfela biurowego. Naszą aktywność koncentrujemy na segmencie biurowym i nabywamy nieruchomości w strategicznych lokalizacjach Warszawy
powiedział: Tomas Salajka, head of acquisitions and asset management w CPIPG

Moniuszki 1A dysponuje powierzchnią 10 000 metrów kwadratowych, rozlokowanej na dziewiętnastu kondygnacjach. Biurowiec oferuje bezpośredni dostęp do dwóch linii metra, a wśród najemców są m.in. m.in.: Ministerstwo Finansów i Centrum Nauki Kopernik.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowiec Moniuszki 1A

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.